کارتان را آغاز کنید، توانایی انجامش بدنبال می آید. (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
خانه » مطالب گوناگون » آموزش حرکاتی که باعث چربی سوزی می شود + عکس

آموزش حرکاتی که باعث چربی سوزی می شود + عکس

آموزش حرکاتی که باعث چربی سوزی می شود

حرکات چربی سوز

هدف بسیاری افراد از ورزش کردن، کاهش چربی‌های شکمی است.ورزش و رژیم غذایی همراه با هم به کاهش چربی‌های شکمی کمک می کند. در این میان بعضی حرکات ورزشی تاثیر بیشتری در کاهش این چربی‌ها دارد.

ورزش‌های موثر

۱.  توییست روسی

در این حرکت روی زمین بنشینید، دست‌ها را پشت سر قرار دهید و پاها را روی هوا نگه دارید و زانوها را خم کنید. سپس بدن را به سمت چپ و راست بچرخانید. این کار را حداقل ۱۰ بار تکرار کنید.

۲.  کرانچ معکوس

در این حرکت روی زمین دراز بکشید. پا را روی هوا نگه دارید و زانو را خم کنید. پا را جلو و عقب ببرید. در این حرکت به عضلات پایین شکم فشار وارد می‌شود.

آموزش حرکت کرانچ

۳.  کرانچ
روی زمین دراز بکشید پاها را روی هوا نگه دارید و زانوها را خم کنید. بدن را از زمین کمی جدا کنید و سپس روی زمین برگردانید. حرکت کرانچ بهترین حرکت برای کاهش چربی‌های شکمی است.

۴.  حرکت دوچرخه
روی زمین دراز بکشید. دست‌ها را پشت سر قرار دهید و سر را از روی زمین بلند کنید . پاها را روی هوا نگه دارید و حرکت دوچرخه‌ را انجام دهید.

۵ . حرکت صندلی کاپیتان
روی صندلی بنشینید . ستون فقرات را صاف و شانه‌ها را راحت نگه دارید. هر دو دست را در کنار بدن خود قرار دهید. پاها را با زانوی خم روی هوا نگه دارید. پاها را به سمت جلو باز و دوباره خم کنید. این حرکت را به آرامی انجام دهید و به دم و باز دم خود دقت کنید.

پلانک

۶.  پلانک
در حالی بر روی زمین قرار بگیرید که تنها پنجه پاها و ساق دست‌ها روی زمین باشد. در این حرکت وزن بدن را تحمل می کنید و بیشتر فشار روی عضلات شکم است.

۷.  خم شدن به دو طرف

در حالی که ایستاده اید و پاها را بیشتر از عرض شانه‌ها باز کرده‌اید، بدن را به دو طرف بکشید. در این حالت کشش در ناحیه پهلو ایجاد می‌شود.

دوچرخه سواری

۸.  دوچرخه‌سواری

این ورزش مناسب برای قلب و عروق، ضربان قلب را بالا می‌برد و به سوزاندن چربی‌ها کمک می‌کند، مطمئن شوید که به هنگام انجام ورزش‌های هوازی ضربان قلب شما افزایش می‌یابد.


تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است