مجموعه ساعت پاییزه

مجموعه ساعت پاییزه

فال روزانه | چهارشنبه 26 فروردین 1394
ایستایی وجود ندارد ، هر چه هست جوشش و جاری بودن است.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶
خانه » فال » فال روزانه | چهارشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۴

فال روزانه | چهارشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۴

فال روزانه | چهارشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۴

چهارشنبه 26 فروردین 1394 , طالع 1394/1/26 , طالع 26 فروردین , طالع بینی , طالع بینی 26 فروردین 1394 , طالع بینی چهارشنبه , طالع بینی چهارشنبه 26 فروردین 1394 , طالع روز 26 فروردین 1394 , طالع چهارشنبه , طالع چهارشنبه 1394/1/26 , فال 26 فروردین 94 , فال ازدواج , فال امروز , فال امروز 1394/1/26 , فال امروز 26 فروردین 1394 , فال حافظ , فال حافظ 1394/1/26 , فال حافظ 26 فروردین 94 , فال حافظ چهارشنبه 26 فروردین 1394 , فال روز , فال روز 26 فروردین 1394 , فال روزانه , فال روزانه حافظ , فال روزانه حافظ 26 فروردین 1394 , فال چهارشنبه , فال چهارشنبه 1394/1/26 , فال متولدین 1394

متولدین فروردین

فال روزانه چهارشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۴

امروز روز بی خیالی و لاقیدی است، ولی شاید کمی احساس پراکندگی کنید. زیرا ذهنتان از یک شاخه به شاخه دیگر می پرد. با این وجود، شما سرحال و پرنشاط هستید. قبل از موافقت با هر چیز مهمی خوب فکر کنید. صحبت با خواهر و برادرها و اقوام و همسایه ها خوشایند خواهد بود.

 

پیش بینی روابط شما: امروز با کسی که اخیراً ملاقات کرده بودید، صادق خواهید بود. پنهان کردن خودتان، ایده هایتان و نظراتتان پشت سردرگمی ها نتیجه ای ندارد. باید منظور خود را بگویید و از آنچه فکر می کنید مغرور باشید. اگر این کار را بکنید رابطه شما بهتر می شود.

 

پیش بینی شغل شما: امروز احساس فشار نمی کنید و این یعنی باید روش فکری یا کاری خاصی را دنبال کنید. شاید اعتماد به نفس خود را بخاطر این فشار خارجی از دست داده اید. اینطور نباشید. بجای آن سبک منحصر بفرد خود را بکار بگیرید.

 

متولدین اردیبهشت

فال روزانه چهارشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۴

شاید کارها و برنامه ریزی های مالی پشت پرده انجام دهید. روز مثبتی است. با این حال وقتی نوبت تصمیمات مهم در مورد پول و پول خرج کردن می رسد، باید مراقب باشید. شما ایده های خلاقانه بسیاری درباره پول در آوردن دارید.

 

پیش بینی روابط شما: امروز به حس ششم خود اعتماد کنید و اگر می خواهید قلب کسی را تسخیر کنید باید کمی اراده و همت داشته باشید. جسارت قدم برداشتن را دارید، ولی نه قبل از آنکه زمانی را به فکر کردن اختصاص دهید. رنگ های شاد و گرم بپوشید و در جای خاصی قرار بگذارید.

 

پیش بینی شغل شما: حتی اگر امروز کار نکنید، هنوز کار در ذهنتان است. مغز شما در اوج کار است و این اشکالی ندارد. ایده ای که دارید ارزش دنبال کردن را دارد. شما به نقطه شروع تازه ای رسیده اید. پس در این زمان بذر لازم را بکارید.

 

متولدین خرداد

فال روزانه چهارشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۴

روزی عالی برای شماست زیرا جنبه های عاشقانه امروز آشکار می شود. شما احساس انرژی زیادی می کنید و آماده عمل هستید. شما باهوش و زیرک هستید. تنها چیزی که مهم است این است که مراقب باشید.

 

پیش بینی روابط شما: امروز متوجه می شوید که اگر می خواهید همدیگر را خوب بشناسید باید سریع عمل کنید. زیرا زمانتان در حال اتمام است. باید راه حل هایی بیندیشید و بهترین و جذابترین لباس هایتان را بپوشید و قرار بگذارید.

 

پیش بینی شغل شما: احساس بدی دارید که به شما می گوید باید در حال حاضر بازده بیشتری داشته باشید. به خاطر این احساس بد گناه به سراغتان می آید و شاید از خودتان ناامید شوید. این احساس گناه را به دل راه ندهید.

 

متولدین تیر

فال روزانه چهارشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۴

شاید کار پشت صحنه یا کار تنهایی را ترجیح دهید زیرا می توانید استراحت هم بکنید. امروز توجه تان را به چیزی جلب می کنید. به طریقی جاه طلبی شما تحریک می شود و شما اهمیتی نمی دهید. شما به استراحت نیاز دارید.

 

پیش بینی روابط شما: زندگی اجتماعی شما گرم و جالب است. دیگران حال و هوای سخاوتمندی دارند و می خواهند حرف بزنند و احساسات خود را ابراز کنند. یک ملاقات خاص بیش از پیش حرارت می یابد. باید از این شانس استفاده کنید و او را دوباره ببینید. افسوس نمی خورید.

 

پیش بینی شغل شما: بجای عقب نشینی و هیچ کاری نکردن، دوباره برنامه ریزی کنید و اولویت بندی کنید. زمان خوبی برای شماست تا به موقعیت خود از دیدگاه آرامتری نگاهی بیندازید. می توانید استفاده خوبی در هفته آینده داشته باشید.

 

متولدین مرداد

فال روزانه چهارشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۴

امروز روزی عالی برای گپ و گفتگو با دیگران، به خصوص با دوستان خانم است. برای لحظات آرامش دور هم جمع شوید. شاید ناهاری طولانی بخورید. داستان هایی بشنوید یا اهداف خود برای آینده را با آنها در میان بگذارید. به دیگران بگویید که امیدوارید به موفقیت دست یابید. بازخورد آنها برایتان مهم است.

 

پیش بینی روابط شما: امروز فرصت می یابید که در مورد حیات عشقی خود جسارت و خلاقیت بیشتری داشته باشید. اگر بخواهید پنهان بمانید و با کسی که او را عمیقاً تحسین می کنید حرف نزنید، هیچ قدمی نمی توانید بردارید. جلو بروید و روی مهربان و جذاب خود را نشان دهید.

 

پیش بینی شغل شما: ایده های عالی که دیروز داشتید امروز دیگر عالی به نظر نمی رسند. ابر سیاهی نزدیک می شود و ناگهان بعد منفی ذهن شما غلبه می کند.

 

متولدین شهریور

فال روزانه چهارشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۴

جزئیات خصوصی درباره زندگی شخصی شما امروز آشکار می شود، به خصوص در رابطه با رؤسا، والدین، معلمین و افراد بسیار مهم. باید کمی کنترل صدمات انجام دهید. شما بازی را درست انجام می دهید، کسی به شما کمک می کند و شما هم سخاوت نشان می دهید.

 

پیش بینی روابط شما: جلسات فرصت ها و انتخاب های زیادی فراهم می کنند. هرچه بیشتر بیرون بروید و درگیر چیزها شوید، که اغلب برایتان مشکلی ندارد، بیشتر شانس ملاقات با فرد خاصی را پیدا می کنید. کسی که لبخند بر لبتان می نشاند و شما را خوشحال می کند.

 

پیش بینی شغل شما: شما راه هایی برای ایجاد نظم در مورد واقعیت هایی که بدست آورده بودید پیدا می کنید. به کندی ساختار یا چهارچوبی می سازید که با موقعیت کنونی شما خوب کار می کند. رویکرد شما عملی و قوی است. تلاش های شما پاداش خواهند گرفت.

 

متولدین مهر

فال روزانه چهارشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۴

امروز باید کاری متفاوت انجام دهید زیرا کمی ماجراجویی می خواهید. احساس بیقراری می کنید. همچنین می خواهید چیزهای جدیدی یاد بگیرید. برای شروع می توانید به جایی سفر کنید یا حداقل جایی بروید که قبلاً نرفته بودید. از رستوران های محلی و مکان های غیرعادی دیدن کنید.

 

پیش بینی روابط شما: امروز نسبت به کسی که دوست دارید بهتر بشناسید، گرمی بیشتری نشان می دهید ولی به دلایلی زیاد هم نمی خواهید جلو بروید. به نظر می رسد که او هم احساساتی مشابه با شما دارد و سعی می کند چیزی نشان ندهد. هر دوی شما از صداقت و راستگویی بهره می برید و در رفتار یکدیگر این را می بینید.

 

پیش بینی شغل شما: حالا زمان نظم دادن به ایده های پراکنده خود است. زمان جریان یافتن است. بیشتر انرژی شما اخیراً هدر رفته بود، زیرا به صدها مسیر می رفت. حالا باید بیشتر به فکر تمرکز کردن باشید.

 

متولدین آبان

فال روزانه چهارشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۴

امروز تمرکز خوب و انرژی ذهنی بالایی دارید تا جزئیات و خرده کار های مربوط به ارث، مالیات، بدهی و اموال مشترک را انجام دهید. از این انرژی به نفع خود استفاده کنید. اگر در حال انتقال سپرده هستید یا تصمیمات مهم می گیرید، مراقب باشید.

 

پیش بینی روابط شما: فقط باید کمی گرما به تعامل های خود با یکدیگر بدهید تا بهم نزدیکتر شوید و بتوانید با هم صمیمی شوید. امروز یک قدم بیشتر برمی دارید. فکر نکنید به اینکه رابطه ایده آل چگونه باید باشد. فقط شیرجه بزنید و از تجربه های هم استفاده کنید. اگر این کار را بکنید، سود زیادی می برید.

 

پیش بینی شغل شما: شما از انتقاد خوشتان نمی آید و معمولاً وقتی کسی از شما انتقاد می کند، در لاکتان فرو می روید. از او عصبانی می شوید زیرا آن فرد به احساسات شما صدمه می زند. دیدگاه خود را عوض کنید و بدانید که این فرد در حقتان لطف می کند.

 

متولدین آذر

فال روزانه چهارشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۴

مدارا نشان دهید و با دیگران امروز همکاری کنید. در واقع شما از همکاری با دیگران لذت می برید زیرا روز سرگرم کننده و پر انرژی ای برای شماست. اغلب شما در تعطیلات هستید.

 

پیش بینی روابط شما: رابطه شما با عشق بالقوه تان خیلی کمتر از آنچه فکر می کردید پیچیده است. سعی می کنید که بفهمید انگیزه های او از شناختن شما چیست. این چیزها را باید از معادله خارج کنید. انگیزه های یکدیگر را منعکس نکنید. عادی باشید و از مصاحبت یکدیگر لذت ببرید.

 

پیش بینی شغل شما: در حال حاضر کمی احساس فشار می کنید زیرا مسیر تجویز شده را دنبال نمی کنید. رویکرد شما لزوماً رویکردی سنتی نیست و شاید فکر کنید نادرست است. اینطور نیست. رویکرد شما برای شما درست است.

 

متولدین دی

فال روزانه چهارشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۴

انرژی بسیار زیادی امروز در هوا هست و شما می توانید از آن برای نظم یافتن بیشتر استفاده کنید. شاید بخواهید در محل کار یا منزل به جزئیات بپردازید یا کاری انجام دهید که سلامت و بهداشت خود را ارتقا دهید. هر کاری می توانید انجام دهید تا زندگی تان بهتر شود.

 

پیش بینی روابط شما: یک قرار امشب می تواند مسائل زیادی را آشکار کند. شما شانس صحبت با عشق احتمالی خود را دارید و در مورد آنچه مورد علاقه اوست صحبت می کنید. این یک نقطه عطف است. شما به مسئله مهمی پی خواهید برد.

 

پیش بینی شغل شما: افراد دور و برتان بخاطر سختکوشی و تلاش های آگاهانه و ریزبینانه شما به شما ارج می نهند. این بازخورد مثبت احساس خوبی دارد و باید هم داشته باشد. شما لایق آن هستید. امروز احساس خیلی خوبی دارید و حتی می خواهید قدم های بیشتری بردارید.

 

متولدین بهمن

فال روزانه چهارشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۴

امروز زیاد حال و حوصله کار کردن ندارید. روز پرخلاقیتی برای آنهایی است که به انحاء خلاقانه ای کار می کنند. برای اغلب افراد، ناهار طولانی و استراحت نتیجه بخش است. ورزش ها، رمانس، سینما و هر چیزی برایتان لذتبخش است.

 

پیش بینی روابط شما: امروز شما کمی احساس جدایی می کنید ولی در عین حال می خواهید با فردی جذاب باشید. او می خواهد شما را بسنجد و ببیند آیا فردی که می خواهد هستید یا خیر. شما از مصاحبت با او آنقدر لذت می برید که دوست دارید همیشه پیشش باشید.

 

پیش بینی شغل شما: لحظه ای صبر کنید و در مورد اهداف بلندمدت خود فکر کنید. اکنون زمان واقع گرا شدن در مورد موقعیت فعلی است. برای آنکه در دنیای کاری خود موفق باشید، باید حداقل پاهایتان را روی زمین بگذارید.

 

متولدین اسفند

فال روزانه چهارشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۴

شاید ایده هایی عالی در رابطه با نحوه بهبود ایجاد کردن در منزل داشته باشید. به علاوه، شما انرژی دنبال کردن اهداف خود را دارید. صحبت با اقوام خانم به خصوص مادرتان بسیار مهم و شدید می شود.

 

پیش بینی روابط شما: امروز متوجه می شوید که نسبت به کسی که تازه شناخته اید، جاذبه زیادی حس می کنید. ناگهان نظری در مورد او می یابید و در سطح دیگری متوجه می شوید که از قبل یکدیگر را می شناختید و اکنون با هم دوباره آشنا شده اید. برای صمیمی شدن کار زیادی نباید انجام دهید، روی چیزهای که وجود دارد و دارید تمرکز کنید.

 

پیش بینی شغل شما: بودن با دیگران به شما رضایت خاطر زیادی می دهد. دیگران از شما حمایت می کند و شما را به خاطر سخت کوشی تان تحسین می کنند. آنها می خواهند با تلاش های شما هماهنگ شوند و انجام کارها را برایتان آسان کنند.


تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است