مجموعه ساعت پاییزه

مجموعه ساعت پاییزه

عجایب دنیا
مرد پارسی دروغ نگوید حتی بهنگام مرگ در جنگ (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶
خانه » مطالب گوناگون » عجایب دنیا

عجایب دنیا

عجایب دنیا

 

 

بلعیدن چاقوی ۸ سانتی متری!

 

بلعیدن چاقو

اسکای نیوز/ زن ۴۶ ساله آمریکایی هنگامی که توله سگی را برای درمان به بیمارستان برد هرگز فکر نمی کرد، این سگ بتواند حتی زنده بماند. «مینوچی» توله سگ سه ماهه، یک چاقوی ۸ سانتی متری برنده را بلعیده بود! این چاقو که هر لحظه می توانست تمام اعضای داخلی این حیوان را پاره کند، بدون این که آسیبی به او برساند به طرز معجزه آسایی پس از یک عمل جراحی از بدنش خارج شد!
 
 
 
 
کشیدن ماشین با شانه!

 

کشیدن ماشین با شانه

 

گینس ورلد رکورد/ «آبیشک چوبی» پسر نوجوان ۱۸ ساله هندی اخیرا موفق شده است تا یک رکورد استثنایی را به نام خودش ثبت کند. او یک ماشین ۱۰۷۰ کیلوگرمی را توسط طنابی که به یک آجر وصل شده بود و در بین استخوان های شانه اش گذاشته بود، به مدت ۴۸ ثانیه کشید! این نوجوان هندی از زمان کودکی اش بر روی مهارت کشیدن اجسام سنگین با استخوان های شانه اش کار می کند و بالاخره موفق به کسب رکورد شد.
 
 
 
 

کپسول آتش نشانی که سپر می شود!

 

کپسول آتش نشانی که سپر میشود

تاکسل/ برای این که آتش نشان ها بتوانند از سوختن دست ها و صورتشان در حین انجام ماموریت جلوگیری کنند، به تازگی نوعی کپسول آتش نشانی مدرن ساخته شده است که درست مانند یک سپر طراحی شده است و از دست ها و صورت در هنگام استفاده محافظت می کند. «جون یانگ کینگ» مخترع کره ای، این کپسول را طراحی کرده است که برای استفاده مردم عادی در منازلشان هم راحت تر از کپسول های آتش نشانی فعلی است. البته این کپسول هنوز به تولید انبوه و فروش نرسیده است.
 
 

 
بلندترین دم سگ در دنیا!

 

بلندترین دم سگ در دنیا

گینس ورلد رکورد/ جالب است بدانید حیوانات هم در کتاب رکوردهای گینس صاحب رکورد هستند. اخیرا یک سگ ایرلندی به نام «کوئن» هم توانست یک رکورد جالب به نام خودش ثبت کند. او دارای بلندترین دم دنیا در میان سگ هاست و صاحبانش این رکورد را در گینس ثبت کرده اند. جثه این سگ هم بسیار بزرگ است و به غول مهربان شهرت دارد! او اولین حیوان رکورددار در سال ۲۰۱۷ است که موفق به کسب رکورد در گینس شده است.

 

 


تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است