عشق، فراموش كردن خود در وجود كسی است كه همیشه و در همه حال ما را به یاد دارد.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶
خانه » فال » فال روزانه جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵

فال روزانه جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵

فال روزانه جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵

فال روزانه جمعه 1 مرداد 1395

متولدین فروردین

فال روزانه جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵

شاید انرژی های دیروز را نداشته باشید اما همه مسایل همچنان به نفع شما پیش می روند. می توانید از فرصت های امروز برای فکر کردن و برنامه ریزی برای آینده استفاده کنید. امروز آغازی برای رشد کاری شما است و می توانید در محل کار حسابی خود و مهارت هایتان را نشان دهید. بهتر است روند کاری خود را تغییر دهید تا نتیجه بهتری حاصل شود. شرکت در جمع های اجتماعی یا حضور در جایی که گروهی از دوستان جمع هستند موجب می شود تا با فرد دلخواه خود آشنا شوید. این آشنایی می تواند دوام داشته باشد و شما را به یک رابطه دوستانه خوب برساند.

 

متولدین اردیبهشت

فال روزانه جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵

شاید در تصمیم گیری های خود دچار کمی تردید بشوید و نتوانید به آسانی درست را از غلط تشخیص دهید. بعلاوه، کمی هم احساساتی شده اید و اینها روی هم موجب می شوند تا نتوانید به خوبی روی کارهای خود تمرکز کنید. بهتر است صبور باشید. برای کارهای ضروری اولویت تعیین کنید و به ترتیب آنها را به انجام برسانید. به این ترتیب، استرستان کمتر و کاراییتان بیشتر می شود. اگر در رابطه عاطفی خود دچار روزمره گی شده اید، کمی به آن هیجان ببخشید. با شریک عاطفی خود بیرون بروید و لحظه های شادی را رقم بزنید. اگر دیدگاه خود را عوض کنید، حس بهتری هم خواهید داشت.

 

متولدین خرداد

فال روزانه جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵

امروز بین عقل و احساس خود دچار تضاد می شوید. از اینکه در اجتماع حاضر شوید و با انسان های جدید معاشرت داشته باشید هراس به دل راه ندهید. در میان آنها شاید با افرادی آشنا شوید که رویکردهای جدیدی در مورد کار به شما پیشنهاد دهند. این می تواند دری به سوی پایداری و موفقیت بیشتر در کار شما بشود. صبر و تحمل خود را بیشتر کنید و با پشتکار به سوی اهداف خود پیش بروید. امروز می توانید برای فرد موردعلاقه تان گوش شنوا باشید و نیازهای او را بشنوید. شاید راهی برای برآورده کردن آنها داشته باشید.

 

متولدین تیر

فال روزانه جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵

بهتر است از روند همیشگی رفتار و کارهای خود کمی فراتر بروید. روش های جدید را امتحان کنید و از خطر کردن نهراسید. بیشتر روی اهداف خود متمرکز باشید و به حرف ها و نظرات دیگران بها ندهید. اما همچنان ارتباطات اجتماعی خود را خفظ کنید. شاید احساس کنید در کارهایتان با شکست روبه رو شده اید، اما این نباید موجب ناامیدی شما بشود. شتابزده رفتار نکنید. در مسایل عاطفی نیز این فرصت را دارید تا با شریک عاطفی خود حرف بزنید و مشکلات موجود را با همفکری هم برطرف کنید. اجازه ندهید ناراحتی های کوچک به رابطه شما خدشه وارد کند.

 

متولدین مرداد

فال روزانه جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵

امروز دچار نوعی آشفتگی می شوید که خودتان هم نمی دانید ریشه آن چیست. در مورد آن با دیگران هم نمی توانید حرف بزنید زیرا درک درستی ندارند و شاید شرایط بدتر از این که هست، بشود. بهتر است صبور باشید. اجازه دهید زمان بگذرد تا دقیقا بدانید چه می خواهید. این حس های بد در کار نیز با شما همراه هستند. شاید حتی تصمیم بگیرید شغل خود را عوض کنید. فرصت خوبی برای جست‌وجو است. این فرصت را دارید تا با فرد جدیدی آشنا بشوید و در مورد احساسات درونی خود با او حرف بزنید. او نیز شما را مورد تحسین قرار می دهد و این می تواند آغاز یک دوستی باشد.

 

متولدین شهریور

فال روزانه جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵

امروز دایم در چالش درونی با خودتان هستید. نمی توانید احساساتتان را در سطح نرمال و شرایط پایدار نگه دارید. مدام با تعارض و تضاد میان عقل و احساس روبه رو هستید و تکلیف خود را نمی دانید. بهتر است خیال پردازی و رویاپروری را کنار بگذارید و وارد دنیای واقعی شوید. این کار اگرچه برایتان سخت است اما کمک می کند تا در کار و زندگی خود پیشرفت های خوبی را شاهد باشید. در رابطه عاطفی خود سخت گیری نکنید و بیهوده به جزئیات بی ارزش گیر ندهید. می توانید فضایی گرم و صمیمی با هم داشته باشید پی با بدخلقی با کلافه بودن آن را خراب نکنید.

 

متولدین مهر

فال روزانه جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵

در محل کار شاید با مشکلاتی روبه رو شده باشید. این می تواند به درگیری لفظی میان شما بینجامد. باید سعی کنید صبور باشید و ستابزده رفتار نکنید. طرف مقابل به هیچ وجه از موضع خود کوتاه نمی آید و این شما هستید که باید سازش کنید. شاید فشارهای کاری موجب خستگی شما شده باشند. بهتر است کمی به خود استراحت دهید تا از این فاز بیرون بیایید. در موقعیت های اجتماعی این فرصت را دارید تا با فرد جدیدی آشنا شوید. هر دو فاز فکری مشابه دارید و این موجب پیشروی و موفقیت شما هم می شود.

 

متولدین آبان

فال روزانه جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵

گاهی زیادی رویاپرداز می شوید و این مساله موجب می شود تا از تعادل خارج شوید. بهتر است تعارضات ذهنی خود را کنار بگذارید و در دنیای واقعی سیر کنید. با حفظ تعادل احساسی می توانید در محل کار نیز موقعیت های خوبی برای خود رقم بزنید. اما اگر در خیالات بمانید شاید با مشکل مواجه شوید و روحیه تان از این که هست بدتر بشود. در مسایل احساسی نیز کمی سرگشتی دارید اما با حفظ تعادل می توانید یک روز عادی اما خوب را تجربه کنید.

 

متولدین آذر

فال روزانه جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵

بهتر است میان عقل و احساس تعادل برقرار کنید. شاید انرژی های کائنات دایم جلوی پای شما مانع ایجاد کند. اما باید صبور باشید و با هوشیاری درونی به سمت محقق کردن اهداف خود پیش بروید. اگر استرس دارید بهتر است بیرون بروید و پیاده روی کنید. به این ترتیب می توانید ذهن خود را باز کنید و بهتر و منطقی تر تصمیم گیری کنید. این را بدانید نباید شتابزده عمل کنید. بر رفتار و نظراتی که در محل کار ارایه می دهید تسلط داشته باشید. در مسایل عاطفی نیز بهتر است شیوه رفتاری خود را تغییر دهید تا لحظه های شاد و خوبی را در کنار عشقتان داشته باشید.

 

متولدین دی

فال روزانه جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵

مشکلات احساسی که امروز با آن درگیر هستید شما را به سمت فرار سوق می دهند. نمی دانید راه درست چیست و در افکار و تعارضات ذهنی خود گرفتار شده اید. شاید بد نباشد همه فکرها را بیرون بریزید. سینما بروید و فیلم ببینید. یا با کسی که دوستش دارید قرار بگذارید و با هم به محیطی آرام بروید و حرف بزنید. بهتر است تعادل را رعایت کنید. حتی می توانید کمی شاعرانه رفتار کنید تا آرامشی که می خواهید را به خود و طرف مقابل بدهید. در مسایل کاری هم سخت نگیرید. گاهی لازم است استراحت کنید.

 

متولدین بهمن

فال روزانه جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵

خلاقیت و حس هنری شما بسیار بالا است. می توانید از این همه انرژی و اید های خوب برای الهام دادن به بقیه هم کمک بگیرید. اگر قصد آغاز یک کار هنری را دارید، امروز فرصت مناسبی است. شاید در محل کار با مشکلاتی روبه رو باشید. اما سخت نگیرید و با صبر و شکیبایی همه آنها را برطرف کنید. در رابطه عاطفی خود نیز صبورتر باشید و اجازه ندهید استرس های کاری در روحیه و رابطه عاشقانه شما تاثیر منفی بگذارد.

 

متولدین اسفند

فال روزانه جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵

در مسیر پیشروی خود به جلو با موانعی مواجه می شوید که همه اعصاب شما را به هم می ریزند. اما صبور باشید. ستابزده رفتار نکنید. این مسایل در هر کاری و در هر مسیری ممکن است پیش بیاید. بین عقل و منطق خود تعادل برقرار کنید تا بتوانید مسیر درست را دوباره بیابید و اصطلاحا روی غلتک بیفتید. در مسایل احساسی نیز باید استرس ها را کنار بگذارید. اگر مجرد هستید، فرصت آشنایی با فرد مناسب را دارید. فقط باید مهربانی خود را فراموش نکنید.


تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است