مجموعه ساعت پاییزه

مجموعه ساعت پاییزه

فال روزانه شنبه 14 شهریور 1394
كسي كه هرگز تحت فشار نزيسته باشد، آزادي را لمس نمي كند.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶
خانه » فال » فال روزانه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۴

فال روزانه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۴

 فال روزانه شنبه 14 شهریور 1394

متولدین فروردین

فال روزانه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۴

آیا زمان آن رسیده که روش حادتری را برای حل یک مسئله بیابید؟ تا وقتیکه حاد به معنای مخرب نباشد، اشکالی ندارد. ولی حواستان را جمع کنید. اول خوب به همه چیز فکر کنید. در مورد هر ایده ای با دوست معتمد خود مشورت کنید. زمان یک تعطیلات درست و حسابی برای شما رسیده است. حداقل شما فرصت تجربه کردن یک همراهی و دوستی واقعی و پرشور و عشق را دارید که بسیار خوشایند و دلپذیر است. نگذارید این فرصت از دستتان برود. امروز در فضای کاری شما حالت آزاردهنده ای وجود دارد و برایتان سخت است که مفید و مؤثر واقع شوید. قدم بعدی شما در این مسیر زیاد مشخص و واضح نیست. کاری که نباید اصلاً در این موقعیت انجام دهید، واکنش افراطی است. بلکه باید بی طرف و خنثی بمانید و داده هایی جمع آوری کنید.

 

متولدین اردیبهشت

فال روزانه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۴

امروز برای آزاد کردن احساسات خود باید از خلاقیت تان بهره بگیرید. این ابزار خیلی برایتان مفید است و اصلاً تصورش را نمی کنید. خلاقیت بخش بزرگی از شما را تشکیل می دهد و حتی به اندازه ارتباطات مهم است. عواطف و احساسات شما به آن ربط دارد و همه اینها بهم وصل هستند. اگر جلوی یکی از آنها را سد کنید، باید روی آنهای دیگر تمرکز کنید. از طریق خلاقیت خودتان را نشان دهید و با نزدیکان خود حرف بزنید. غرایزتان به شما می گویند که رویاپردازی کنید و رویاهای بزرگی ببینید، ولی هنوز چیزی شما را عقب نگه داشته است. شاید شما زیادی تلاش می کنید تا به دیگران کمک کنید و رشد و پیشرفت مالی خود را نادیده می گیرید. توجه بیشتری به خودتان معطوف کنید.

 

متولدین خرداد

فال روزانه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۴

امروز با مخالفت فردی روبرو می شوید. شاید این مخالفت از سوی فردی مافوق شما باشد، یا از سوی یکی از والدین یا معلمتان باشد. گوش دادن بسیار مهم است، ولی اگر موضوع زندگی شخصی شماست، این به کسی غیر از خودتان مربوط نمی شود. هر کاری بکنید، بالاخره یک نفر پیدا می شود که با شما مخالف باشد! عشقتان چیزی در ذهن دارد که به زودی آن را کشف می کنید و در واقع نقشه خوبی هم هست. ولی مستلزم تعهد از سوی شماست. این کیفیت رابطه شما را به امتحان می گذارد. اگر آماده چنین چیزی هستید تنها کاری که باید بکنید این است که بله را بگویید. به ندای دلتان گوش دهید. روز خوبی برای شماست تا از لیدر خود تبعیت کنید. اگر سعی کنید برای خودتان کار کنید، یا با طرز فکر منحصر به فرد خود پیش بروید، حمایت و کمک زیادی دریافت نمی کنید. به مافوق خود گوش کنید و کمک و حمایت اطرافیان را بدست آورید.

 

متولدین تیر

فال روزانه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۴

تنها بودن برای همه انسان ها مهم و ضروری است، ولی بدانید که گوشه گیری زیاد خوب نیست. تحت چنین شرایطی همه چیز بدتر می شود. باید شروع به حل مسئله و مشکل خود نمایید و قبل از هر چیز ببینید که چه چیزی شما را ناراحت کرده است. امروز نسبت به یک فرد احساس کشش زیادی می کنید. به نحوی مجذوب شده اید که اصلاً قابل توصیف نیست و این فرد را زیاد خوب نمی شناسید. حسی مانند آهنربا وجود دارد که شما را بهم نزدیکتر می کند. امروز برای شما اعتماد به نفس و جسارت زیادی می آورد که در چند روز گذشته آن را تجربه نکرده بودید. بالاخره حس می کنید دوباره خودتان شده اید. از این قضیه به نفع خود استفاده کنید و اشتباهات اخیر خود را جبران کنید.

 

متولدین مرداد

فال روزانه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۴

امروز اگر حواستان نباشد، غول حسادت شما را شکست می دهد. بسیاری از موقعیت هایی که موجب چنین حسی می شوند، از عدم امنیت می آیند. اگر در شغل، رابطه، یا خانواده خود امنیت ندارید و از سوی فرد دیگری احساس تهدید می کنید، زمان آن رسیده که نگاهی به دلایل خود بیندازید. دنبال راه حل بگردید. اثر فراوان اهمیت دادن و تعهد عاشقانه داشتن در روابط را کسی نمی تواند انکار کند. شما به مرحله ای رسیده اید که حس می کنید می خواهید رابطه خود را دائمی و عمیق تر کنید. با اعتماد به نفس و شادی جلو بروید. امروز ذهن شما باز است و درست به هدف می زنید. ولی حواستان باشد که کسی در محل کار از شما سوءاستفاده نکند. فردی هست که می داند ایده ها و افکار شما خوب هستند، و به احتمال زیاد می خواهد ایده های شما را بدزدد. گارد خود را بگیرید.

 

متولدین شهریور

فال روزانه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۴

امروز در مورد ظاهر خود نگرانی دارید. این چیز خوبی نیست و تقریباً همیشه منفی و بد محسوب می شود. بجای آنکه خودتان را دیوانه کنید، راهی برای پذیرفتن آنچه هستید بیابید. چه این موضوع درباره وزن تان باشد، چه چیزهای دیگر، اگر نتوانید آنچه هستید را بپذیرید، همیشه یک چیزی در ظاهر خود می یابید که از آن ناراحت باشید. امروز می توانید با خریدن چیزی زیبا برای خانه تقدیر خود را از شریک زندگی تان نشان دهید. به او هدیه ای خاص و زیبا بدهید. یک اثر هنری، یک تابلوی نقاشی، مجسمه یا هر چیزی که متعلق به کشور دیگری باشد بخرید. این نه تنها او را خوشحال می کند، بلکه به شما هم حس خوبی می دهد. امروز نقش رهبر و پیشگام را بپذیرید. شما در موقعیت بسیار خوبی برای این نقش هستید. روابط خوبی با دیگران در محل کار دارید و در روابط موفق بوده اید. حالا زمان استفاده از آنها به نفع خود است.

 

متولدین مهر

فال روزانه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۴

مسائل معنوی امروز خیلی ذهنتان را درگیر می کنند. شما تمایل دارید که به مطالعات متافیزیکی و مدیتیشن هم بپردازید، ولی مسئولیت های کاری یا خانوادگی با تحقق بخشیدن به آن تمایلات تداخل می کنند. نگذارید این شما را ناامید کند. در عوض روی کارهای عادی تمرکز کنید و آنها را تمام کنید. بعداً می توانید به مسائل جالب و هیجان انگیز بپردازید. امروز از احساسات خود نسبت به فردی که او را دوست می پنداشتید تعجب می کنید. بعد از گفتگویی که هر دو در یک مهمانی اجتماعی داشتید حالا مسائل شفافیت بیشتری می یابند. شما متوجه می شوید که زیر نقابی که او اغلب می زند، در واقع یک دل رئوف و مهربان است و این برای شما بسیار خوشایند است. اطلاعات غیرمنتظره ای امروز از سوی یکی از همکارانتان دریافت می کنید. به این اطلاعات جالب توجه داشته باشید.

 

متولدین آبان

فال روزانه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۴

یکی از دوستان شما امروز کمی اندوهگین به نظر می رسد و به نظر می رسد نمی خواهد در موردش با شما حرف بزند. او را مجبور به این کار نکنید. این احتمالاً به شرایط دوست شما مربوط می شود نه شما. بهتر است که به پیگیری اهدافتان ادامه دهید. نه تنها می توانید علایق خود را پیش ببرید بلکه این به دوست شما نیز الهام می دهد و او را به حال و هوای همیشگی اش برمی گرداند. امروز رابطه شما تغییر غافلگیر کننده ای می کند. با آنکه از خودتان می پرسید آیا رابطه شما امیدی دارد و می توانید او را بهتر بشناسید یا خیر، ولی دیگری نیازی به گمانه زنی نیست. شما با یک صحبت یک ویژگی او را درک می کنید که قبلاً پنهان بوده است. متوجه می شوید که شما دو نفر می توانید زمان های لذتبخش بیشتری با هم داشته باشید. امروز مراقب پولتان باشید. حواستان باشد که آن را برای چه خرج می کنید، به خصوص در محل کار. بجای هر روز بیرون رفتن و بیرون غذا خوردن، پول هایتان را جمع کنید.

 

متولدین آذر

فال روزانه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۴

امروز توانایی ها و استعدادهای شما برای رسیدن به اهداف فعلی تان هرچه باشند، امروز با مانع روبرو می شوند. این می تواند شما را عصبانی کنید، ولی سعی کنید در این دام نیفتید. اگر انگیزه ای ندارید، روی چیز دیگری تمرکز کنید و فعالیتی انجام دهید که قبلاً امتحان نکرده بودید. این باعث می شود که مهارت های شما دوباره به کمکتان بیایند تا کارتان را انجام دهید. گاهی رویدادی که موجب شروع یک رابطه جدید می شود خیلی ناگهانی رخ می دهد و هشدار نمی دهد. امروز در کار روزانه شما چنین اتفاقی می افتد. یک جلسه ساده کاری شاید فرصتی بشود که شما در آن چیز خاصی را در میان بگذارید. شاید با فردی با دوستی شروع کنید و این دوستی تبدیل به رابطه ای دائمی شود. امروز اگر به جزئیات خاصی که نیاز به دقت و وسواس دارد توجه نکنید پشیمان می شوید.

 

متولدین دی

فال روزانه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۴

امروز احساس می کنید خلاقیت هنری و ایده های خوب شما در مورد پروژه های جدید به اوج خود رسیده اند. ولی مسئولیت های دیگر شما نمی گذارند که این پروژه ها را آغاز کنید. در عین حال، ذهن شما آنقدر بر آنها متمرکز است که کارهای دیگرتان بیشتر از همیشه طول می کشد تا تمام شوند. ایده هایتان را یادداشت کنید تا از یادتان نروند و سپس روی وظایف فعلی تان تمرکز کنید. آنها را تمام کنکید و سپس چیزهایی که می خواهید را پیگیری کنید. امروز فرصت دارید که با یکی از دوستان قدیمی تان آشنا شوید. با آنکه آن موقع مشکلاتی با هم داشتید، احتمالاً دلیلش این بوده که هر دوی شما آن موقع در مورد رابطه بی تجربه بودید. حالا درک عمیق تری از خود دارید و دوست دارید دوباره به هم فرصت بدهید. فقط مطمئن شوید که این همان چیزی است که می خواهید. امروز در محل کار بعضی افراد از شما ایراد می گیرند و انتقاد می کنند.

 

متولدین بهمن

فال روزانه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۴

شاید بین شما و اعضای خانه مشاجراتی پیش بیاید و کم انرژی بودن شما را اذیت کند. امروز روز خوبی برای ورزش کردن است. پیاده روی کنید، دوچرخه سواری کنید یا به باشگاه بروید. این عصبانیت شما را خاموش می کند و انرژی جسمانی بیشتری برایتان می سازد. یک جلسه غیرعادی امروز زندگی شما را زیر و رو می کند. قطعاً امروز فرصتی عالی برای بیرون رفتن و اجتماعی شدن در مکان هایی خواهید داشت که تابحال نرفته اید. نوع افرادی که ملاقات می کنید به روی شما درهایی به سوی فرصت های جدید می گشایند و یک فرد خاص از ملاقات با شما بسیار خوشوقت خواهد شد. امروز یادداشت های دقیقی بردارید. اگر در جلسه ای با رئیس یا همکاران هستید، نترسید و یک کاغذ و قلم بردارید و با دقت نکات مهم را یادداشت کنید. جزئیات بسیاری مورد بحث قرار می گیرد که نمی خواهید فراموش کنید. آنها را بنویسید.

 

متولدین اسفند

فال روزانه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۴

امروز شاید منتظر نامه یا تماسی از سوی دوست صمیمی یا عشقتان باشید. تأخیر در آن باعث می شود که احساس غم و اندوه نمایید. نگذارید این موضوع روزتان را خراب کند. ارتباط شما برقرار خواهد شد و اگر امروز نشود، ظرف چند روز آینده این اتفاق می افتد. در این حین، زمان خوبی در اختیار دارید تا کارهای دلخواهتان را انجام دهید. در این زمان خلاقیت به خرج دهید. حتی می توانید به دوست دیگری زنگ بزنید. یک جلسه خاص امروز در محل کار تبدیل به چیز جالبی می شود که تصورش را هم نمی کردید. فرد موردنظر خیلی منحصر بفرد است و قطعاً کاریزماتیک هم هست. شما مسلماً می خواهید راهی برای آشنایی بیشتر با او پیدا کنید. شما در موقعیتی عالی هستید تا ریسک کنید. اگر تابحال به شروع کسب و کار خودتان فکر کرده بودید، حالا بهترین زمان برای شروع آن است.


تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است