خداوند آزادی را آفرید و انسان بردگی را.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
خانه » اخبار » خاموش نشدن کامل وای فای و بلوتوث در نسخه ios 11

خاموش نشدن کامل وای فای و بلوتوث در نسخه ios 11

خاموش نشدن کامل وای فای و بلوتوث در نسخه ios 11

نسخه ios 11

اگر آیفون یا آیپدتان را به iOS 11 ارتقاء داده باشید، احتمالا بخشی از زمان خود را به کنترل سنتر جدید این سیستم عامل اختصاص داده اید. همانطور که می دانید در کنترل سنتر iOS همیشه گزینه هایی برای فعال کردن بلوتوث و وای فای وجود داشته که طبیعتا با فشردن آن ها بلوتوث و وای فای باید خاموش شوند.

اما مطابق گزارشات جدید به نظر می رسد که این موضوع در مورد iOS 11 صدق نمی کند. وبسایت مادربورد گزارش داده که در iOS 11 با خاموش کردن وای فای و بلوتوث از طریق کنترل سنتر هیچ کدام از این دو به طور کامل خاموش نمی شوند بلکه فقط ارتباط با دستگاه هایی که از این دو طریق به آن ها متصل شده اند را قطع می کنند.

البته اپل مکانیزم عمل دکمه های کنترل سنتر را در صفحه پشتیبانی اش به طور کامل ذکر کرده، اما این موضوع ممکن است برای بسیاری از کاربران گیج کننده باشد. از دیدگاه اپل، علت خاموش نشدن کامل وای فای و بلوتوث این است که کاربر موقع استفاده از کنترل سنتر بتواند همچنان به AirDrop، AirPlay و سرویس های مرتبط با موقعیت جغرافیایی دسترسی داشته باشد.

البته خاموش نشدن کامل وای فای و بلوتوث می تواند دلایل دیگری هم داشته باشد، از جمله این که ارتباط دیوایس با اپل پنسل، اپل واچ یا قابلیت هایی مثل Instant Hotspot یا Handoff همچنان برقرار بماند.

با این اوصاف، برای خاموش کردن کامل وای فای و بلوتوث در iOS 11 می بایست این کار را از تنظیمات سیستم عامل انجام بدهید. گفتنی است که اپل هنوز به این موضوع واکنشی نشان نداده است.


تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است